Haber

Seferihisar Belediyesi Yol Çalışmalarını Son Yılda Tamamladı

Seferihisar Belediyesi Fen Bilimleri Müdürlüğü bugüne kadar 150 bin metrekare kilit parke yol, 10 bin metrekare parke taş onarım ve 5 bin ton asfalt yol onarım işi üretirken; Kaldırımlarda da engelliler için düzenleme yapıldı.

Seferihisar Belediyesi son bir yılda 150 bin metrekare yeni parke taşı yol ve yolların onarımı için 5 bin ton asfalt dökümü yaptı. Camikebir Mahallesi, Atatürk Caddesi ve Şehit General Temel Cingöz Caddesi’nde çevre düzenleme ve yol yenileme çalışmaları tamamlanırken, okul ve camilerde boya ve tadilat işlemleri yapıldı.

120 caddesi ve 2161 caddesi bulunan ilçe genelinde diğer kamu kurumları tarafından yürütülen altyapı çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte düşünce yaşanan bölgelerdeki çalışmaların da hızla tamamlanması planlanıyor.

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, ilçe genelinde belediye gruplarının özverili bir şekilde çalıştıklarını belirterek, “İlçemizde yürütülen altyapı çalışmalarından dolayı çalışmalarımızda zaman zaman aksamalar olabiliyor. Belli bir planlama dahilinde.” Program kapsamında ekiplerimiz yaşanan sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için olağanüstü çaba sarf ediyor. Amacımız alt yapısı ve üst yapısı ile Seferihisar’ımızı daha güzel günlere taşımaktır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu