Haber

Devlet Bahçeli, Ekrem İmamoğlu’na tepki gösterdi: ”İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını Evine Göndereceğiz”

Partisinin küme toplantısında açıklama yapan MHP Lideri Devlet Bahçeli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı. “Hiçbir şeyi şansa bırakmayacağız” diyen Bahçeli, “Vaktimiz olursa İstanbul’a gelen belediye başkanını evine göndereceğiz. CHP ve HDP yönetimindeki belediyeleri, CHP yönetimiyle birleştireceğiz. Halk, “Kayıp yıllar Allah’ın izniyle sona erecek” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM’deki haftalık küme toplantısı gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İBB Lideri Ekrem İmamoğlu ile ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

”MHP nefes alıyormuş gibi durmadan çalışıyor. “31 Mart’ta yapılacak seçimler için hazırlık sürecini sonuna kadar yürüteceğiz” diyen Devlet Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü:

”Hiçbir şeyi şansa bırakmayacağız. İktidara değil, sömürü çarkı içinde dönen ve Türkiye’ye karşı çıkan partilere alanın boş olmadığını öğreteceğiz. Yeterli zamanımız olursa İstanbul’a gelen belediye başkanını evine göndereceğiz. CHP ve HDP yönetimindeki belediyeleri halkın yönetimiyle birleştireceğiz. Kayıp yıllar Allah’ın izniyle son bulacak. Merkezi yönetim ve yerel yönetimler tek ses olarak konuşacak. “Milletimiz, belediye kaynaklarını bölücülere gönderenlerden hesap soracaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu