Yaşam

Cem Karaca hologramlı konser verdi [Video]

Cem Karaca’nın gözyaşları Filmin gala etkinliğinde filmin müzik yönetmeni Cem Öget, orkestra eşliğinde Tamirci Çırağı adlı şarkıyı çalmaya başladı. Şarkı çalınırken önce Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca, ardından da filmde Cem Karaca’yı canlandıran İsmail Hacıoğlu sahneye çıktı.

Hacıoğlu Cem Karaca’yı tanıttı

Şarkının bir yerinde İsmail Hacıoğlu, “Bayanlar beyler, işte gecenin gerçek sahibi: Merhaba gençler ve hep genç kalanlar!”Sahneyi Cem Karaca’nın hologramlı görüntüsüne bıraktı.

Filmin yönetmeni Yüksel Aksu İsmail Hacıoğlu ise başrolde. Yapım da oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman, Melisa Döngel gibi isimler var. Filmin vizyon tarihi 26 Ocak.

İlk kez sinema salonlarında gösterilecek olan filmde Cem Karaca’nın Sadece müzik kariyeri ele alınmayacaktır. Sanatçının aşk hayatı, yaşadığı olaylar, o dönem Türkiye’sinde yaşadığı zorluklar, sürgünleri ve yasakları da sinemanın ele aldığı önemli konular arasında yer alacak. Film müzikal ve drama türlerinde olacak.

Cem Karaca’nın gözyaşlarıFilmin fragmanını da aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

sarkislahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu