Teknoloji

Samsung, Galaxy S23’ün Lansmanını Ertelemiş Olabilir!

Güney Koreli teknoloji devi SAMSUNG bir süredir Galaxy S23 serisi üzerinde çalışıyor. 2023’te Samsun amiral gemisiAkıllı telefonlar olarak karşımıza çıkacak Ancak yeni bir gelişme ise Samsung Galaxy S23 serisi olacak. ertelenen belkibu ortaya çıkarıyor.

Akıllı telefon bölümüyle ilgili bir sızıntı kaynağına göre SAMSUNG Galaxy S23’ün lansman tarihini 2 hafta erteledi. Yani şirketin en son telefonları ile Şubat ayının sonunda buluşacağız. Peki Samsung neden böyle bir karar almış olabilir?

Şubat ayını beklemek istemiyorsanız Galaxy S22 serisini de tercih edebilirsiniz. Samsung Galaxy S22 hakkında detaylı bilgi almak ve satın almak için tıklayın.

Samsung Galaxy S23’ün fiyatı belirlenmemiş olabilir!

“S23 serisi Şubat ortasında veya sonunda piyasaya sürülecek. Cihazlar için bir fiyat belirlemek bu çıkışı geciktiriyor. Bana kalsaydı fiyatlar 799, 899 ve 1199 dolar olurdu.”

İddianın sahibi @TheGalox_’a göre Samsung, Galaxy S23 serisinin fiyatı konusunda kararsız kalmış. Bu da erteleme kararı alınmasına neden oldu. Galox fiyat beklentisini de şu şekilde paylaştı:

  • Samsung Galaxy S23: 799 Dolar
  • Samsung Galaxy S23+: 899 Dolar
  • Samsung Galaxy Ultra: 1199 Dolar

Tabii bu fiyatların sadece kendi beklentileri olduğunu tekrar belirteyim.

Samsung’un fiyatlandırma politikasını gözden geçireceği ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberde Samsung’tan önemli bir karar almış bulunuyoruz. bahsettik . Üst düzey yöneticilerle bir araya gelen şirket, fiyat politikasını yeniden gözden geçirme kararı aldı. O görüşmeden sonra böyle bir iddianın gündeme gelmesi iddiayı daha da ciddi hale getirdi.

Peki Samsung Galaxy S23 serisi neler sunacak?

Samsung’un akıllı telefon takas kampanyasından yararlanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu